Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 85 Криворізької міської ради

 





ЩЕПЛЕННЯ

Nov 6, 2015
Щеплення від поліомієліту

06.11.2015 року в дошкільному навчальному закладі було здійснено щеплення поліомієліту в присутності медичної сестри старшої

КДНЗ № 85 Плаксіна О.С. та лікаря і медсестри.

             Профілактика поліомієліту у дітей в сучасному світі займає важливе місце. Проводиться багато профілактичних заходів, серед них є вакцина. Вакцинація на сьогоднішній день є самим надійним захистом проти багатьох серйозних захворювання. Вакцина поліомієліт не мають жодного протипоказання.

                                                                                             Дії до вакцинації і після
Перед першим щепленням потрібно дозвіл невропатолога, а так само здати необхідні аналізи. Якщо дитина схильна до алергії, то заздалегідь потрібно обговорити з лікарем заходи, які ви будете застосовувати проти алергічної реакції (ні в якому разі не треба самим призначати препарати). Так само слід купити жарознижуючі засоби, якщо їх немає у вас, так як у малюка може піднятися температура. Заздалегідь купати дитину не варто, водні процедури варто прийняти за кілька годин перед походом в поліклініку.
                  У день вакцинації не варто ні в якому разі вводити новий прикорм дитині, може з'явиться алергія. Перед щепленням необхідно переконатися чи немає температури у малюка. Наявність температури є протипоказанням. Вакцинація проводиться або уколом в м'яз, або однією або декількома крапельками препарату в рот. Як правило вистачає однієї краплі, але якщо малюк відригнув, необхідно повторно провести процедуру.
Після щеплення можна дати дитині дитячі жарознижуючі засоби, можна купати дитину.

              Температура піднімається, як правило, вночі після вакцинації. При температурі даємо малюкові жарознижуючі препарати, не забуваємо про обтирання теплою водою, але купати не варто.
              У перші дні після вакцини приймайте дитячі антигістамінні препарати. При високій температурі давати дитячі жарознижуючі засоби. Якщо температури немає з дитиною можна виходити на свіже повітря і купати, тільки якщо у малюка температура гуляти і купати його не рекомендується. 

             При припухлості, ущільнення, почервоніння місця уколу можна зробити зігріваючий компрес або прикладати змочену водою тканину, почати приминати протизапальні засоби. Купати дитину ні в якому разі не можна при цьому.

Фото тут: https://yadi.sk/d/i1fbSjNtkKDCd